Stormware Pohoda

Ekonomický a účetní program POHODA 2012

Ekonomický a účetní program POHODA

Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Základem systému je propracovaný adresář a řada agend pro komplexní řízení firmy. Příkladem jmenujme například agendy faktur, Banka, Pokladna, Majetek, Sklady atd. Systém umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenciúčtování zásob metodou A i B a zpracování mezd pro neomezený počet zaměstnanců. Zvládne pobočkové zpracování dathomebankingobchodování na internetu i prodej zásob pomocí vestavěné prodejny nebo pomocí modulu pro offline maloobchodní prodej. Podporuje cizí měny včetně automatického načítání kurzového lístku. Umožňuje sledování salda a finanční analýzu.

Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů. Možnosti systému lze rozšířit připojením celé řady externích zařízení.

POHODA Business Intelligence 2012

Ekonomický a účetní program POHODA

POHODA Business Intelligence (BI) je nové řešení určené pro uživatele ekonomicko-informačního systému POHODA. V první řadě pomáhá s hloubkovými analýzami různorodých dat tím, že je uživatelům předkládá jako relevantní informace formou srozumitelných reportů.

O tyto výstupy se mohou opřít vrcholoví manažeři, analytici a další vedoucí pracovníci při plánování nových obchodních strategií a při controllingu.

POHODA BI je nová a výjimečná

Zásadní revoluci přináší zejména do menších společností, které si především z finančních důvodů nemohou dovolit stejná řešení Business Intelligence, která využívají velké firmy nebo nadnárodní korporace. I menší hráči na trhu však potřebují svá data efektivně a pravdivě analyzovat.

Personalistika a mzdy PAMICA 2012

Ekonomický a účetní program POHODA

PAMICA je profesionální nástroj na vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Využitelný je pro uživatele ekonomického systému POHODA, jiného ekonomického systému, nebo i samostatně, např. ke zpracování mezd na zakázku pro neomezený počet firem. Ocení jej všechny organizace postupující podle zákoníku práce, nejen živnostníci, ale i podnikatelé a společnosti, které při zpracování mezd využívají složitějších mzdových postupů pro nerovnoměrné rozvrhy pracovní doby, pro souběhy pracovních poměrů u zaměstnance, pro členění mzdových nákladů atd. Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů.